Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Share

Snad nikdy jsme se z mistráku nevrátili tak pozdě, z Bechyně jsme vyjížděli asi ve čtvrt na sedm. Zápas často přerušovaly přeháňky, ale nakonec se za už zářícího slunce dohrál se šťastným koncem pro nás a my jsme tak získali první a hodně důležité vítězství.

Pavel Procházka-Martin Hlavnička 6/4,6/3

Přesně jsem věděl, co mě čeká a tak mě soupeřův styl nepřekvapil – krátký čopovaný backhand, volnější forehand, který ovšem občas nečekaně zrychlil a znamenal vítězný úder. Dokázal jsem si ale dojít pro body na síť a zápas poměrně v klidu pohlídat.

Jiří Kotoun-Marek Tlamicha 6/4,6/4

Jirka taky věděl, co jeho soupeř hraje. Hrál aktivně a soupeře pořád tlačil do obrany. I přesto zápas nestihl dohrát před první přeháňkou – přerušeno za stavu 6/4,5/4. Po přestávce si ale Jirka dokázal uhrát svůj servis s přehledem a zápas zakončil krásným a hlavně chytrým kraťasem, na který soupeř na kluzkém povrchu neměl šanci.

Bettina Meusel-Kateřina Langerová 6/4,6/3

Přestřelka – takhle rychlý míče jsme snad my chlapi zahráli jen ze servisu. Bettina zahrála skvěle, byla trpělivější než její soupeřka a i když musel být zápas přerušen ve druhém setu přibližně za stavu 3:3, zkušeně si došla pro vítězství.

Verena Grill-Zuzana Folprechtová bez boje

Verena, naše nová posila, získala bod už před devátou, když se šla rozehrát s Bettinou, jen o tom nevěděla. Když ji totiž soupeřka viděla, řekla, že s ní hrát nebude, že to nemá cenu a raději šla hrát singla za bechyňské béčko.

Pavel Švec-Michal Fárník 2/6,4/6

Tady jsem věděl, že to Pavel bude mít hodně těžký, ale myslel jsem, že to zvládne. Bohužel Pavel víc než se soupeřem bojoval sám se sebou, navíc zápas začínal asi na pětkrát, a tak to nabuzenému soupeři spíš ulehčil. Ale nevadí, je třeba zvednout hlavu a jet dál.

Václav Klimeš-Igor Tsirkun 2/6,1/6

Venca je univerzální hráč a tak se sám nabídl, že vzhledem k počasí odehraje svůj zápas v hale. Narazil ovšem na velmi silného soupeře až z ruského Kaliningradu, který je prý ve své veteránské kategorii kolem 30. místa na světě a na kurtě to podle toho vypadalo, zvlášť když se Vencovi nepodařilo prodloužit své údery k základní čáře.

B. Meusel, V. Grill – K.Langerová, Z. Folprechtová 7/5,5/7,6/4

Měl to být jasný zápas a pátý bod pro nás, jenže holky se rozhodly, že nám trochu pocuchají nervy, navíc Verena si nezahrála singla a tak si asi chtěla výlet pořádně užít. Takže jsme za stavu 4:4 ve třetím museli chtě nechtě nastoupit na mužské debly. Naštěstí ještě během rozehrávky holky zápas dotáhly do vítězného konce a první vítězství bylo v kapse.

J. Kotoun, P. Procházka – M. Hlavnička, M. Tlamicha 7/6,6/4

Po trochu nevyrovnaném výkonu jsme nakonec dokázali vyhrát. Po prvním vyrovnaném setu jsme jakoby přestali hrát a najednou to bylo 1:4 ve druhém. Bylo nám ale jasné, že do třetího jít nemůžeme a tak jsme za to trochu vzali a s trochou štěstí set obrátili pro nás.

P. Švec, V. Klimeš – M. Fárník, I. Tsirkun 1/6,2/6

Klukům se odveta za singly nepovedla, zápas jsem neviděl, ale podle slov kluků soupeři téměř nic nezkazili a byli prostě tentokrát lepší.