TK Strakonice, spolek

Oficiální stránky tenisového klubu ve Strakonicích

Přihlášení

hala

  • 8. ročník memorial

    Osmou sezonu funguje ve Strakonicích tříkurtová tenisová hala TK Strakonice a tedy již osmý ročník Memoriálu zakladatele moderního strakonického bílého sportu odehráli veteráni - tenisté z Hluboké, Českých Budějovice, Záboří, Nepomuka, Písku Blovic, Soběslavi, Volyně, Horažďovic, Prahy, Vodňan, Ostrovce, Čkyně a ze Strakonic. Jako každý rok systémem na čas pod přísným vedením Josefa Opavy bylo sehráno rovných 60 mačů, příkladem dobré spolupráce strakonických klubů je tradičně i 12 zápasů odehraných v hala Aldast.
    Sedm ročníků mělo dosud následující vítěze: 2x Martinů-Mir.Bouček st., a 1x Trefný- Kargašinský(Hluboká, ČB), Drachovský-Kutil (Soběslav, Tábor), Soukup-Zunt (Písek), Holeček-Bezděka (Strakonice, Vodňany) a Kratochvíl-Houška (Blovice, Nepomuk).
    Turnaj vždy začíná vzpomínkou na pana Boučka, letos všichni vzdali hold i dalším dvěma tenisovým přátelům, kteří v mezidobí opustili svět antuky, Josefu Hrychovi z Milevska a Vaškovi Rejkovi ze Strakonic.


    Pořadí ročníku 2017:
    1. Trefný – Kargašinský (Hluboká, ČB)
    2. Bálek – Bárta (Záboří, Nepomuk)
    3. Leipner – Konfršt (Písek)
    4. Houška – Kratochvíl (Nepomuk, Blovice)
    5. – 8. Polesný- Toman (ČB), Švejda – Beniska (Písek), Fiala T. st., Fiala T. ml. (Strakonice), Drachovský – Čáp (Soběslav)
    9. – 16. Kutiš – Veselý (Písek), Lejsek-Benda (Volyně, Horažďovice), Steiner – trkovský (Písek), Valíček – Volf (Strakonice), Vykopal – Bezděka (Praha, Vodňany), Klimeš – Neumitka (Volyně), Zákostelecký – Bouček (Strakonice), Hradský – Zíka (Strakonice)
    17. Skála, Hruška (Strakonice)
    18. Pressl – Raba (Volyně, Strakonice)
    19. Hlinka – Sosna (Čkyně, Volyně)
    20. Kotoun – Fringoš (Strakonice).

Partneři

 

drevointer

 

unielektro

 

Agra1

 

salvete

 

svec stavby

 

Elektroinvest1

 

Elektrostav

 

Lodni servis1

 

ceske houby

 

Mastrnetoptic

 

marek snobr

 

sta

 

omacz