Oficiální stránky tenisového klubu ve Strakonicích

Přihlášení

Aktuálně - sport

1. Nová cesta, na kterou se český biatlon odvážně vydal, bezprostředně po skončení sezony působí rozpačitě.
  2. Český útočník pomohl šestileté holčičce zkompletovat seznam ročních cílů. Bylo mezi nimi jít do školky, ztratit zub i selfie s hráčem Washingtonu.
  3. Přestože hokej není v USA sportem číslo jedna, kluby NHL přitahují řadu celebrit. Podívejte se na ty nejzajímavější z nich.
  4. Tenistka Markéta Vondroušová porazila ve třetím kole turnaje v Miami 6:4, 7:6 šestnáctou nasazenou Mertensovou z Belgie a postoupila do osmifinále
  5. Podle FAČR se uvolnily propadlé rezervace a část lístků nevyužil nově vzniklý fanklub reprezentace. Celkem je k dispozici několik stovek vstupenek
  6. Motokrosař Petr Polák při vstupu do sezony mistrovství světa získal bod ve Velké ceně Británie.
  7. Piráti vstoupí v pátek do baráže o udržení doma proti Kladnu.
  8. Přestože Wales byl v utkání kvalifikace na Euro 2020 mírným favoritem, Slováci si z Cardiffu klidně mohli odvézt tři body.
  9. Vítkovice vstoupily do utkání výrazně nejaktivněji ze všech tří dosavadních duelů, vzdor jejich snaze si ale větší šance vytvářeli hosté.
  10. Slovenští fotbalisté pod vedením Pavla Hapala prohráli v kvalifikaci mistrovství Evropy ve Walesu 0:1.
  11. Sledujte online přenos ze závodu s hromadným startem mužů na 15 kilometrů z norského Holmenkollenu v rámci Světového poháru.
  12. Norský běžec na lyžích Johannes Hösflot Klaebo obhájil triumf ve Světovém poháru, když vyhrál finále sezony v Québecu a udržel za sebou Rusa Bolšunova
  13. Podle osmadvacetiletého obránce musejí hrát reprezentanti proti "Kanárkům" odvážněji a nečekat, až dostanou gól.
  14. Italka Dorothea Wiererová vyhrála celkové pořadí SP biatlonistek. K prvnímu velkému křišťálovému glóbu v kariéře jí stačilo dvanácté místo v masáku.
  15. Sledujeme online přenos ze závodu biatlonistek s hromadným startem v rámci Světového pohár z norského Osla.
  16. Biker Ondřej Cink a jeho španělský kolega Sergio Mantecón vyhráli poslední etapu závod dvojic na horských kolech Cape Epic v Jihoafrické republice.
  17. Japonec Rjoju Kobajaši stvrdil svoji nadvládu ve Světovém poháru vítězstvím v závěrečném závodu v Planici a letem 252 metrů překonal maximum můstku.
  18. Nejlepší deblový pár světa prohrál v Miami s Azarenkovou a Bartyovou. Ve dvouhře objev sezony Kanaďanka Andreescuová vyzrála na Kerberovou.
  19. Pastrňák přispěl v NHL gólem a asistencí k výhře Bostonu 7:3 na ledě Floridy. Mrázek zastavil 24 střel Minnesoty a dovedl Carolinu k vítězství 5:1.
  20. Wizards nestačili v koncovce na Miami, které drží ve Východní konferenci poslední postupové místo, a po porážce 108:113 zaostávají o šest výher.