Oficiální stránky tenisového klubu ve Strakonicích

Souhlasím
Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Share

S budějovickým béčkem jsme měli hrát na jejich kurtech, ale tam se konal sponzorský turnaj, a tak jsme výhodu domácího prostředí měli my a dokázali jsme ji využít.

Tomáš Fiala – Martin Hadač 6:3, 6:2

Tomáš opět přiváděl soupeře v šílenství tak, jak to snad umí jen on. Kdo proti němu nehrál, nepochopí. V Hollywoodu hvězdy dělají otisky dlaně do betonu, Martin udělal několik značek svojí raketou do naší antuky. Výkřiky typu: „Hadí tenis!!!“, svědčí o všem.

Pavel Procházka – Jan Kubáň 3:6, 6:0, 6:1

Mizerný začátek ode mě, výborný od Honzy. Pak mi ale Jirka poradil udržet míč ve hře, že to uběhám a naštěstí měl pravdu – výsledky dalších setů ale neodpovídají realitě, o každý gam jsme se většinou tahali, především ve třetím setu, občas jsem myslel, že vyplivnu plíce.

Karolina Peikerová – Martina Fialová 6:4, 5:7, 2:6

Hodně vyrovnaný souboj, Kája měla zezačátku navrch, ve druhém setu měla už 5:4. Nakonec byla šťastnější přece jen zkušenější soupeřka.

Hana Slavíková – Veronika Maříková 1:6, 6:4, 3:6

I druhý „babský“ singl byl hodně vyrovnaný. Hanka nechtěla dát svojí kůži lacino i přesto, že před sebou měla ještě zápas za béčko.

Pavel Švec – Michal Bayerl 6:2, 6:0

Pavel letos podává velmi dobré výkony a soupeř ho v tomto zápase neměl čím překvapit a tak mu nezbylo než si vybít zlost na svojí raketě.

Jiří Kotoun – David Kapin 6:4, 6:1

Soupeři se znovu setkali po roce. Loni vyhrál Jirka až ve třech setech a dokonce tenkrát musel v průběhu zápasu měnit raketu (pro ty, kteří si nepamatují – nebylo to ani kvůli výpletu, ani kvůli omotávce). Tentokrát to Jirka zvládnul s jednou a po vyrovnanějším prvním setu celkem s přehledem zvládl i druhý.

Po singlech to tak bylo 4:2, a protože jsme nesháněli druhou holku do debla místo Hanky, bylo to po ženském deblu 4:3. Místo Tomáše byl připravený Petr a tak bylo jen otázkou, jestli postavíme silné nebo ještě silnější dvojice. Nakonec jsme rozhodli správně:

Pavel Procházka, Pavel Švec – Jan Kubáň, Michal Bayerl 6:0, 6:4

Výborný vstup, nebo lépe řečeno vlet do zápasu, první set byl za chvíli. Pak jsme trochu polevili, najednou to bylo 3:4, tak jsme si řekli, že uděláme tři dobrý gamy, udělali je a bylo hotovo.

Jiří Kotoun, Petr Maroš – Martin Hadač, David Kapin 7:5, 6:1

Kluci si s chutí zastříleli a soustředěným výkonem soupeře přehráli.