Souhlasím
Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Share

Jihočeský halový přebor ovládli Toman a Běhounková

TomanMezi 20 startujícími muži ve dvouhře byl jasným favoritem Tomáš Toman, který svou roli potvrdil a obhájil loňský titul bez ztráty setu. Černým koněm turnaje byl nenasazený Miroslav Codl, který přes nasazenou čtyřku Patrika Homolu, pětku Pavla Procházku a dalšího nenasazeného Jiřího Kotouna prošel až do finále. Ve čtyřhře se z vítězství radovali Patrik Homola s Jiřím Linhou, když ve finále porazili Pavla Švece a Pavla Procházku.

Strakonický tenis také nezůstal bez úspěchu – třetí místo ve dvouhře vybojovali Tomáš Fiala a Jiří Kotoun, ve čtyřhře byli stříbrní Pavel Švec – Pavel Procházka.

Z 16 hráček startujících v kategorii žen byla nejlepší teprve třináctiletá Monika Běhounková, která získala vítězný double. Ve finále dvouhry přejela Veroniku Bacíkovou a spolu s Adrianou Maříkovu nezaváhala ani ve čtyřhře proti Emě Ševčíkové s Žanetou Maťhovou.

Výsledky

Muži – dvouhra:

ČF: Toman (Sez. Ústí)- Kubeš (Bechyně) 7:5, 6:2; Fiala (Strakonice) – Hájek (LTC T-S ČB) 7:6, 2:6, 6:3; Codl (LTC T-S ČB) – Procházka (Strakonice) 6:4, 7:6; Kotoun – Švec (oba Strakonice) 6:3, 7:5

SF: Toman – Fiala 6:4, 7:6; Codl – Kotoun 6:2, 6:2

FI: Toman – Codl 6:3, 6:0

Muži – čtyřhra:

SF: Linha (LTC T-S ČB), Homola (Sez. Ústí) – Toman, T. Fiala 6:3, 7:6; Švec, Procházka – Mařík, P. Fiala (Strakonice) 3:6, 6:1, 10:5

FI: Linha, Homola – Švec, Procházka 7:6, 6:3

Ženy – dvouhra:

ČF: Běhounková (Sportcentrum Mrkáček) – Mrázová (TC Č. Krumlov) 4:6, 6:4, 3:0; Maříková Adriana (Kaplice) – Vondrášková (Hluboká) 6:1, 6:1; Ševčíková (Tenis Tábor) – Švecová (Velešín) 6:1, 6:1; Bacíková (TK VEVE Tábor) – Mušková (Start ČB) 6:0, 6:1

SF: Běhounková – Maříková 6:4, 6:1; Bacíková – Ševčíková 6:1, 6:1

FI: Běhounková – Bacíková 6:0, 6:0

Ženy – čtyřhra:

SF: Ševčíková, Maťhová (Tenis Tábor) – Bacíková, Mrázová scr.; Běhounková, Maříková – Bušková (Hluboká), Mušková () 6:0, 6:0

FI: Běhounková, Maříková – Ševčíková, Maťhová 6:3, 6:2