TK Strakonice, spolek

Oficiální stránky tenisového klubu ve Strakonicích

Cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Přihlášení

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 
Share

Poslední dubnový víkend se na kurtech TK Strakonice za krásného jarního počasí uskutečnil tenisový okresní přebor jednotlivců v kategorii dospělých. Mezi ženami po roce vítězství obhájila a získala titul okresní přebornice pro rok 2014 Eva Kotounová po finálové výhře nad Simonou Muškovou (obě TK Strakonice).

 

Foto: Jan Škrle

 

 

Společně pak byly i nejlepší deblovou dvojicí. V kategorii mužů se sešlo 24 hráčů a do finále se probili Štěpán Reisinger, který v semifinále přešel přes nasazenou jedničku Tomáše Fialu, a Josef Mařík. Ten zase vyřadil nasazenou dvojku Pavla Švece, kterého vyčerpal předchozí maraton s Jiřím Kotounem ve čtvrtfinále. Ve finále byl lepší a titul okresního přeborníka získal Štěpán Reisinger. Ve čtyřhře byla nejlepší sourozenecká dvojice Tomáš a Přemysl Fialovi, když ve finále přehráli Štěpána Reisingera s Adamem Mikešem.

 

Přebor byl ideální příležitostí k rozhrání před soutěžemi družstev, které se rozehrají v sobotu 3. května. Strakonické áčko otevře svou druhou účast ve 2. lize zápasem v Klatovech, béčko začíná Krajský přebor II. v domácím prostředí proti béčku Sezimova Ústí.

 

Kompletní výsledky mužů na www.cztenis.cz a žen na www.cztenis.cz

Partneři

 

drevointer

 

unielektro

 

Logo A&T-basic-vertical.jpg

 

marek snobr

 

dir007.png

 

omacz