TK Strakonice, spolek

Oficiální stránky tenisového klubu ve Strakonicích

Cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Přihlášení

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 
Share

memorial kocman 2014Neděle 8.6.2014 byla dnem zápasové premiéry většiny minižáků TK S-TOOLS Strakonice v jejich tenisové kariéře. Zajížděli totiž do Tábor a k utkání Memoriálu Zdeňka Kocmana, což je v podstatě přebor Jihočeského kraje.

Turnaje se účastnilo 5 smíšených družstev a jak se později ukázalo, kvalita jednotlivých družstev byla velmi vyrovnaná. Náš tenisový klub reprezentovalo 5 tenisových nadějí, přičemž se všichni v průběhu turnaje rovnoměrně vystřídali - Deniska Bittnerová, Jolanka Policarová, Jirka Hála, Sabinka Flídrová a Romča Beneš.
Každý z hráčů dosáhl alespoň jednoho vítězství, což v konečném zúčtování přineslo našim malým reprezentantům krásné třetí místo a bronzový pohár!! (a že bylo opravdu každé vítěztví velmi důležité, vyplývá z níže uvedených konečných výsledků)
V jednotlivých zápasech byla k vidění velice pěkná a napínavá utkání, přičemž bych rád zdůraznil, že celý turnaj proběhl maximálně v duchu fair-play a to platí i k chování rodičů a kapitánů z jednotlivých klubů !! (myslím, že v dnešní době v dětských kategoriích u téměř jakéhokoliv sportu poměrně ojedinělý úkaz)

TK S-TOOLS STRAKONICE:
TJ JISKRA TŘEBOŇ / 7:1
LTC HUMPOLEC / 3:5
LTC TÁBOT / 4:4
TK MAS SEZIMOVO ÚSTÍ / 4:4

Partneři

 

drevointer

 

unielektro

 

Logo A&T-basic-vertical.jpg

 

marek snobr

 

dir007.png

 

omacz