TK Strakonice, spolek

Oficiální stránky tenisového klubu ve Strakonicích

Cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Přihlášení

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 
Share

linda zralaA je to tady.....sezona 2015 se pro některé pomalu, a bohudíky pro některé strakonické tenisty už rychleji rozjíždí. Důkazem budiž účast našich mladých tenistů nejen na oblastních přeborech, ale již také na turnajích jednotlivců, které by měli být hlavním zájmem hráčů!!!

Pro začátek jen stručné zhodnocení posledních dvou víkendů. Po velmi výrazné stopě zanechané našimi dvěma dorosteneckými oporami na domácím oblastním přeboru se tentýž víkend účastnila turnaje mladších žaček v Březnici v současné době naše nejlepší hráčka této kategorie Linda Zralá. I když hráček v pavouku nebylo mnoho, Linda se vyrovnala s rolí favoritky a po velmi slušných výkonech doslova opanovala celý turnaj a získala první místo ve dvouhře i ve čtyřhře. Tím přidala do svojí domácí sbírky cenné trofeje a diplomy (viz. foto), ale hlavně doufám do svojí hlavy důležitou porci sebevědomí pro další turnaje.

O uplynulém víkendu vyrazil po snad již úplném vyléčení zdravotních neduhů na turnaj starších žáků do Pelhřimova Adam Hoštička. Vzhledem k tomu, že jsme se v týdnu věnovali spíše technické stránce základních úderů a zefektivnění jejich provedení jsem se trochu obával, jestli bude Adam toto schopen vstřebat a na turnaji použít. Naštěstí se obavy nevyplnily. Na velmi slušně obsazeném turnaji, kterého se zúčastnilo 20 chlapců, byl Adam třetím nasazeným. Po výkonech na hranici svých současných možností se probojoval ve dvouhře až do semifinále a ve čtyřhře společně s Kryštofem Blokešem z Pelhřimova dokonce přešli přes první nasazený pár a prohráli až ve finále.

Oběma reprezentantům našeho klubu gratuluji k dosaženým výsledkům a mým přáním je, aby se po turnajích pohybovalo stále více strakonických tenistů a tenistek. Bohužel to není pouze na dětech samotných, které by i často chuť vyrazit na turnaj měli, ale hlavně na jejich rodičích, kteří s nimi musí tyto turnaje absolvovat!!!

Partneři

 

drevointer

 

unielektro

 

Logo A&T-basic-vertical.jpg

 

marek snobr

 

dir007.png

 

omacz