TK Strakonice, spolek

Oficiální stránky tenisového klubu ve Strakonicích

Cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím
Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 
Share

turnaj baby tenis 2015Neuvěřitelný počet domácích hráčů se sešel na turnaji v babytenisu. Celkem 6!!!! Dost dobrý. Ze skupin postoupil do hlavní soutěže pouze Filip Reisinger. Mezi 8 nejlepšími potom prohrál. Nevadí, super hra trenéra a otce moc potěšila!!!! V útěše se nejdále dostal Jan Mikeš, který porazil v prvním kole domácího Haranta, potom v semi Vlčka a ve finále podlehl zbytečně Kymplové. Nejméně se vedlo Jirkovi Hálovi. Toho sužovali střevní potíže. Bohužel nevyhrál ani jeden zápas. Další velký úspěch zaznamenal Richard Žahour. Ve skupině dokonce porazil týmového kolegu Haranta a v útěše se probojoval také do semifinále. Poté podlehl pozdější vítězce. Pro nejmladšího hráče turnaje je to super výsledek!!!
V teto skupině hráčů se doufejme skrývá další generace slušných hráčů. Rád bych jim tímto způsobem poděkoval za vzájemné podporováni při hře, což již není moc vidět u těch starších hráčů!!!!!!!
Gratulace všem za předvedené výkony.

Partneři

 

drevointer

 

unielektro

 

Logo A&T-basic-vertical.jpg

 

marek snobr

 

dir007.png

 

omacz