Oficiální stránky tenisového klubu ve Strakonicích

Souhlasím
Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Share

Ve druhém zápase čekalo tým áčka okresní derby s celkem Vodňan. V pozměněné sestavě tým nezaváhal a přejel sousedy nekompromisně 8:1. Utkání probíhalo za krásného počasí a v přátelské atmosféře.

Jak šly zápasy:

Tomáš Fiala – Michal Hroneš 6/0, 6/1

Tomášovi jako by začínaly vyhovovat ranní zápasy. Na soupeře vlétl a od začátku nebylo pochyb, kdo zápas vyhraje. Vetšina výměn končila výborným volejem Tomáše a soupeři nezbývalo než kroutit hlavou. Občas Tomáš použil pro pobavení diváků svou teleskopickou ruku.

Jiří Kotoun – Milan Bezděka 6/4, 6/0

Jirka měl také výborný začátek, vedl 2:0. Pak ale začal kazit, soupeři vycházel výtečný jednoručný bekhend a najednou to bylo 3:4. Pak ale Jirka zabral, vybojoval první set. Soupeř začal kupit chyby a Jirka už mu nepustil ani game.

Tereza Gabajová – Simona Mušková 6/0, 6/0

Tereza hrála přesně to, co potřebovala, nervózní a často chybující soupeřka ji příliš nepotrápila. Výsledek hovoří za vše.

Lenka Procházková – Lenka Vankátová 1/6, 3/6

Druhá dvouhra žen opět znamenala čestný úspěch týmu soupeře. Lenka nepodala špatný výkon, ale nerozehranost byla znát.

Petr Maroš – Radek Sejkot 6/4, 6/2

Petr se vyrovnal s nepříjemnou hrou soupeře a získal další bod. Sám nebyl se svým výkonem spokojený, ale tak to v úvodních zápasech sezony chodí.

Pavel Švec – Radim Maňák 6/1, 6/2

Úspěšná premiéra v áčku! Po jasném první setu se na začátku druhého hra vyrovnala. Pak si ale Pavel vzpoměl, že se v Chanovicích peče prase, soupeře dorazil a pospíchal do sprchy.

Gabajová, Procházková – Mušková, Vankátová 6/4, 6/0

Tereze je jedno s kým hraje čtyřhru a tak si i Lenka spravila chuť vítězstvím. V první setu si na sebe děvčata zvykala, druhý už byl rychlejší.

Největším oříškem dne bylo složení mužských dvojic do debla. Nakonec jsme se ale domluvili, nemuseli jsme si ani střihat kdo s kým bude hrát :-)

Fiala, Procházka – Bezděka, Sejkot 6/2,6/2

Kluci v poklidném tempu dokráčeli k vítězství. Spolehlivě si drželi servis a dobře se doplňovali na síti. Před mečbolem jsme se domluvili, ať Tomáš podá kam chce. Poslechl a dal eso. Tak je to správné a tak to má být!!!

Reisinger Tomáš, Maroš – Hroneš, Maňák 6/3,6/2

Ani kluci se příliš netrápili, i když hra byla o něco živější. Hlavně Radim Maňák měl asi občas pocit, že je na střelnici a tak to do kluků pral, co to šlo. Naše borce ale neprostřelil (ani nepostřelil).