TK Strakonice, spolek

Oficiální stránky tenisového klubu ve Strakonicích

Cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení
 
Share

7. ročník Memoriálu Miroslava Boučka nejstaršíhoCelkem 40 hráčů, tedy 20 deblových dvojic tenisových veteránů odehrálo letos v hale Na Sídlišti částečně v hale Aldast svůj tradiční turnaj. Pan Miroslav Bouček nejstarší býval hybnou silou strakonického bílého sportu od 50-tých do 80-tých let a v mládí byl výborným hráčem „klasického stylu a střihu“, jeho památku tenisté uctili minutou ticha. Posedmé se hrálo proto, že právě již 7-mým rokem funguje v areálu TK Strakonice tříkurtová tenisová hala. Pro připomenutí - v minulých letech se stali vítězi této akce 2x dvojice Martinů – Miroslav Bouček starší (Hluboká, Strakonice) a po jednom vítězství mají Kutil – Drachovský (Tábor, Soběslav), Trefný – Kargašinský (Hluboká, České Velenice), Holeček – Bezděka (Strakonice, Vodňany) a v roce 2015 Houška – Kratochvíl (Nepomuk, Blovice).

Foto: Jan Petráš

Tentokrát v sobotu 30. Ledna pod přesným řízením Josefa Opavy bylo sehráno 58 zápasů systémem „no add“, neboli bez výhody, tj. po shodě následuje konečný míč v gamu a především on time, čili na 25 minut do gongu, kdy se dohrává rozehraná hra. Čili, ve skupinách je možná i tenisová remíza. A opět se měnil vítěz, letos prvně zvítězila dvojice z početně silně 15-ti hráči zastoupeného Písku.

Pořadí:
1. Soukup, Zunt (Písek), 2. Polesný, Linhart (Start ČB), finále 7:2,
3. Trefný, Kargašinský (Hluboká, Č. Velenice), 4. Veselý, Roth (Písek) výsl. 7:5,
5.-8. Tomáš Fiala st., Vykopal (Strakonice, Ostrovec), Houška, Kratochvíl (Nepomuk, Blovice), Bálek, Bárta (Záboří, Nepomuk), Leipner, Konfršt (Písek),
9.-16. Skála, Majewski (Strakonice-Podskalí), Pavel Švejda, Beniska (Písek), Holeček, Bezděka (Strakonice, Vodňany), Hora, Zbořil (Písek, Záboří), Kutiš, Chmela (Písek), Buršík, Trkovský (Písek), Kořen, Kořínek (Písek - tato dvojice zaslouží ocenění, neboť se jako jediná zúčastnila ve stejné „sestavě“ všech 7-mi ročníků Memoriálu), Zíka, Hradský (Strakonice).
17. – vítěz „turnaje útěchy“ Martin Bouček, Zákostelecký (Strakonice),
18.-20. Pressl, Raba (Volyně, Strakonice-Podskalí), Hlinka, Hlinka (Čkyně), Bříza, Baumruk (ČB).

Po vydařené akci pořadatelé děkují sponzorům a všichni již promýšlejí taktiku na další ročník a především se na něj těší.

TF.

Partneři

 

drevointer

 

unielektro

 

Logo A&T-basic-vertical.jpg

 

marek snobr

 

dir007.png

 

omacz